- Reklama -zprávy

Super tipy na erotičtější dovolenou podle expertů. Zkuste je i vy

Plánujete letní dovolenou? Nezáleží na tom, jestli milujete hory nebo moře. Zda se vydáte do luxusního hotelu, nebo strávíte dny v karavanu záleží však na tom, jak moc vášnivé budou vaše večery, dny i noci. Pokud si chcete osvěžit výlet io romantiku, je nejvyšší čas myslet nejen na platnost pasů, ale také na tipy, které vám pomohou zažít dovolenou mnohem více zamilovaně.

Zažijete příjemné intimní zážitky, laskání, klidně i milování ve vodě, která vás osvěží i spojí.
Vsaďte na uvolněnost

Cestování s sebou přináší také jistou dávku stresu. Přestože příjemného, ​​tak je to stále stres. Proto si dopřejte relaxační večery. Sexuoložka Jess O’Reilly tvrdí, že právě relax je na dovolené velmi důležitý. Občas rezignujte i na nabídku výletů, možností a honění. I tak si vše nestihnete prohlédnout, proto věnujte dostatek času relaxu ve dvou. Masáž, škrábání, nějaké příjemné posezení. Nic vám neujde, ale najdete sebe a ik erotice vás to bude víc táhnout.

Zkuste vodu

Doma není moc praktické a hlavně vůbec ne levné, abyste zkoušeli milování ve sprše. Ale na dovolené si můžete dovolit i něco víc. Nechte si puštěnou sprchu a oddejte se v ní laskání. Nejenže se nebudete potit v rozpáleném pokoji. Zažijete příjemné intimní zážitky, laskání, klidně i milování ve vodě, která vás osvěží i spojí. Sexuoložka Emily Jamea doporučuje minimálně párkrát během dovolené zkusit takové laskání pod sprchou. Budete na dovolenou následně pamatovat mnohem intenzivněji a krásněji.

Slunce a uvolněná atmosféra svádí k tomu, abyste se milování oddali pokud možno co nejčastěji. Proto Jess O’Reilly radí chodit po dovolenkové destinaci s otevřenýma očima. A někdy stačí jen zvednout sukýnku a zkusit něco dobrodružného. Co byste si možná doma nedovolili. Ale tady jste přece na dovolené, kde vás navíc nikdo nezná.

Gorgeous young woman with long curly brown hair and glamour makeup. Sexy and beautiful brunette girl with a wavy hairstyle. Closeup portrait of elegant lady.

Nové polohy

Nové zážitky, místa i polohy. Navíc v horkém počasí ani misionář není tak skvělý jako v zimě. Proto zkuste polohy ve stojí, nové variace odzadu, zkuste si sednout na židli, nebo se spojit naproti sobě. Stačí zajít na internet a inspirovat se novinkami. Podobně jako když hledáte v cestovatelském itineráři nová místa k objevování.

Pozor na nemoc líbánků

Oddávat se laskání a milostným aktivitám je krásné, ale na druhé straně je nutné si dát pozor i na zdraví. A to iv případě, že celé chvíle odpočinku strávíte jen s jedním partnerem. Ne nadarmo se zánětu močového měchýře říká také nemoc líbánek. Jess O’Reilly proto radí po každém intimním styku jít na toaletu. Protože přece jen, bakterie využijí, že mají možnost dostat se do vašeho měchýře. Močení po styku toto riziko eliminuje.

PR článek

Další články autora