- Reklama -zprávy

4 způsoby, jak partnerovi naznačit, že chcete v sexu změnu

Rozhovory o intimitě jsou často úskalím vztahu. Mluvit o sexu se totiž stále považuje za tabu a to dokonce i mezi partnery. Přitom právě sexualita dokáže na nepochopení dokonale ztroskotat. Jak tedy partnerovi naznačit, že by mohl svůj intimní přístup změnit a vyhnout se přitom nedorozumění?

Naveďte ho sama

Někdy se dá mluvit i beze slov a sex je toho velmi dobrým příkladem. Řeč těla je naprosto jednoznačná. Přitom není nic špatného, ​​pokud sama partnera navedete na cestu vaší touhy. Můžete mu naznačit, jak rychle, hluboce i citlivě, ale pochopí to mnohem lépe, pokud mu to ukážete. Jednoduše mu vezměte ruce, tělo i penis a ukážete mu, co chcete. Pokud chcete změnit i výhybku sexu z jemného na drsnější, nebojte se udělat první krok. Sex a jeho provedení už dávno neurčují jen muži.

Podívejte se na erotickou inspiraci

Pokud si nejste jistá prvním bodem, tak si můžete přivolat pomoc. Například v podobě erotického filmu. Takového, který vás vzrušuje a můžete společně nalézt inspiraci i do vaší ložnice. Něco odpozorovat, něco se naučit, ale hlavně ukázat partnerovi, co vás vzrušuje. Protože na obraze bude mít explicitně jasné, z čeho vlhnete. Tedy v případě, že jste film vybrali vy. Občas si můžete také tyto úkoly výběru vyměnit. Uvidíte, kolik tajemství najednou vyplouvá na povrch a vy budete mít prostor si užít nově. Tak, jak jste to viděli v televizi.

Close up of a men and woman lips wants to kiss.

Je to velmi důležité při rozhovoru o sexu. Oba se potřebujete cítit bezpečně. Vědět, že vás druhý nevysměje a nebude považovat za mimo normu. Jednoduše si určitě pravidla bez odcizení. Klidně si otevřete srdce, duši a rozvažte jazyk. Nastavte si prostředí tak, aby to nebylo o úšklebcích, výsměchu, pohoršení. Pouze o přijetí. Samých sebe i erotických tužeb a fantazií.

Zahrajte si hru

Pokud vám ani jeden z postupů nepřináší ovoce, nebo se na něj necítíte, sáhněte po erotické hře. Kvalitní erotické hry nabízejí dostatek možností, abyste odhodili tabu a oddali se novému poznání. Věřte či ne, i dlouhodobým párům umí dobrá erotická hra přinést nové poznání ve světě erotiky. A i sebe poznání a poznání tužeb toho druhého. Jednoduše to řekne za vás.

PR článek

Další články autora