- Reklama -zprávy

Zbavte se břišního tuku díky stravě. Tato jídla vám pomohou

Tuk na břiše je věčný problém i těch, kteří tráví hodiny v posilovně. Jedinou spolehlivou cestou, jak získat pěkné ploché bříško, je úprava stravy. Proto je vhodné znát spojence, se kterými budete v boji proti tuku táhnout za delší konec a budete vítězové s vysněnou postavou.

Jedinou spolehlivou cestou, jak získat pěkné ploché bříško, je úprava stravy.

Pomeranč

Toto citrusové ovoce je chutné, zdravé, sladké a pomáhá vám v boji s tukem. Pro milovníky ovoce určitě dobrá zpráva. Pomeranče jsou skvělou zásobou vitamínu C a je dokázáno, že lidé, kteří konzumují dostatek tohoto vitamínu, spálí během fyzické aktivity až o 30 % více tuku ve srovnání s lidmi s jeho nedostatkem. Takže pomeranč je skvělou alternativou na svačinu nebo odpolední svačinu. Navíc budete-li jíst pomeranče pravidelně, pomůže vám to snížit hladinu cukru a cholesterolu v krvi.

Vodní melouny

Blíží se jejich sezóna a proto je třeba využít na maximum jejich přínosu. A k tomu hlavnímu patří samozřejmě možnost snížit své tukové kilogramy. Někteří vědci prokázali účinky citrulinu na kardiovaskulární zdraví, ale vodní meloun vám také může pomoci kontrolovat váhu, jelikož je bohatý na vlákninu, má nízký obsah kalorií a diuretický účinek, který urychluje trávení a odplavuje tuky. Ideální pro letní osvěžení.

Four beautiful women in black bikinis playing in the Ocean. Dynamic shot with water splashing and wind blowing through their hair. Nikon D810. Converted from RAW.

Zázvor

Dáváme si ho hlavně během zimy. Protože skvěle zahřeje. Zázvor má schopnost zvýšit tělesnou teplotu. Ale výsledkem je nejen zahřátí, ale dokážete spálit více kalorií. Rovněž pomáhá kontrolovat glykemickou zátěž. Zázvor stimuluje vylučování žluči a trávicích enzymů, což pomáhá rychleji strávit jídlo. To zase pomáhá lepšímu metabolismu. Takže skvělý je také během letních dnů. Například v chlazeném nápoji.

PR článek

Další články autora