- Reklama -zprávy

Rekonstrukce šindelové střechy. Fakta, která potřebujete vědět

Potřebujete rekonstruovat? Nebo se blíží konec životnosti vašich šindelů? V tom případě je čas na důležité rozhodnutí, zda původní šindele odstranit nebo pokládat nové šindele přímo na původní vrstvu.

Instalace nových šindelů přímo na stávající vrstvu se nazývá reroofing. Výměna střešní krytiny je proces, kdy se původní vrstva střešní krytiny odstraní a nahradí novou vrstvou. Žádný jiný střešní materiál pro šikmé střechy neumožňuje instalaci přímo na stávající střešní krytinu. Díky šindelům ušetříte čas, peníze a snáze a rychleji zvládnete celý proces obnovy.

Corner of the house with gutter.

Nejlepší IKO šindele pro tento účel jsouIKO Cambridge Xtreme 9,5 ° nebo IKO Cambridge Xpress. Z finančního hlediska jde bezpochyby o levnější řešení než kompletní výměna střechy. Je to díky tomu, že není nutné odstranit původní šindele a stávající podkladové vrstvy. Díky tomu ušetříte spoustu času a práce, což znamená úsporu. Pokrývač může okamžitě začít s instalací nových šindelů, aniž byste museli trávit čas odstraňováním a likvidací šindelů. Díky tomu neovlivňujete negativním způsobem na životní prostředí, což je důležité pro nás všechny!

Reroofing je vynikající volbou pro ty, kteří mají obecně střechu v dobrém stavu, ale šindele jsou na konci svého životního cyklu. Na rozdíl od komplexní výměny střechy nezahrnuje odstranění původní vrstvy, což výrazným způsobem snižuje čas a náklady na projekt. Vždy je dobré se poradit se střechařem, kterému důvěřujete, který může provést kontrolu a poradí vám, která volba je pro vás nejvhodnější.

PR článek

Další články autora